Avastame Peipsimaa Kogukonda ja Virumaad 10.-11.juuli 2021.
Reisi kõrghetked: Ajarännak Oru pargis ja kunagises lossis, ringsõit vanausuliste piirkonnas ja Alatskivil asuva Õnnela OÜ mesila talu külastus, Alatskivi mõisamaitsete külastus, Apiteraapiakeskuse külastus, põnevad tunnid Tsirkusepäeval Rakvere linnuses ja mesila külastus Tääksil ning majutus Toila SPA hotellis, kus iga päev olenemata ilmast on elamusterohke.
Reisile registreerumise vorm
Email again:
Osalen järgmistes kohakülastustes (lisandub osalustasule)
Majutus
Tulen reisile
Kes maksab arve
Mesindusalaseid õppereise oleme korraldanud aastast 2012. Need toimuvad järgmiselt: tavaliselt on meil bussis juba mesinik, kes koolitab teisi osalejaid ja nii kaovad märkamatult ka kilomeetrid bussi rataste all. Sest paraku on ju nii, et Euroopasse tuleb üldjuhul sõita läbi Poolamaa ja veel mööda magistraali ning see on just õige aeg ka bussikoolituseks. Väga tihti on meil reisikaaslased teinud ka lustakaid kokkuvõtteid reisidest, neid saab lugeda ajaloo rubriigist. Samuti on õppereise jäädvustatud filmilindile. Ka need on nähtaval. Vaata meie õppesõitude ajalugu vajutades siia.
.


Rahvusvaheline APIMONDIA kongress lükkus edasi aastasse 2022 (august-september). Korraldasime APIMONDIA sõidu 2013, kui see toimus Kiievis. Vahepealsed toimumiskohad olid meile kaughevõitu. 2022 sõidame kindlasti. Toimumiskoht Venemaa, Ufa. Ja konress toimub jhuba 47.korda. Huvitav õppereis ka hobimesinikele. Külastame mitmeid mesindusega seonduvaid kohti teel sinna ja tagasi.

Õppereisidel on meil koolituskava ja
kehtib tulumaksutagastus eraisikutele 20% vastavalt seaduses ettenähtud korras . Ettevõtjatele 100% koolituskulu